Ankara Çamaşır Makinesi Servisi

EVA Teknik Servis |Kayaş mahallesi 1866 sokak No: 2/A   

  • 05454146104          05412630605

Ankara ,çamaşır makinesi servisi Çamaşır makinesi Tamiri Konusunda Güvenilir ve Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat, Gününde ve Adresinizde Onarım İmkanları! Çamaşır makinesi teknik servis hizmeti için müşteri hizmetlerimizi arayınız!

 

Ankara çamaşır makinası tamircisi olarak hizmet veren bölge servisimiz Ankara ve ilçelerinde arızalanan çamaşır makinelerinize müdahale ederek arızaları kısa sürede çözmektedir. Çamaşır makinası tamiri yapılırken önemli noktalardan birisi de arızanın kaynağının tam olarak tespit edilmesidir. Deneyimli ve bilgili personelimiz arızaların kaynağını nokta atışı tespit ederek arızaların minimum maliyetlerle çözülmesini sağlamaktadır.

 

Çamaşır makinesi tamir ücretleri arasında en uygun olanı bulmak istiyorsanız sürekli açık olan servis numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çamaşır makinesi tamiri nasıl yapılır diye araştırmalar yaparak ve bilgisiz müdahale ederek arızaların daha da büyümesine neden olmadan firmamız ile iletişime geçmek arıza onarım maliyetlerini azaltmaktadır. Arıza onarımında kullanılan çamaşır makinesi yedek parçaları makineleriniz ile %100 uyumlu ve orijinal yedek parçalardır. Bu sayede değişim yapılan parçalarda sorun yaşanmaması da sağlanmaktadır. En iyi çamaşır makinesi tamircisi olarak bizi arayın kapınıza gelelim.

  • Adresinize aynı gün içerisinde servis imkanı sunmaktayız.

  • Cihazın onarımı sonrasında 1 yıl boyunca garanti imkanı sunmaktayız.

  • Tüm bölgelere servis imkanı sağlamaktayız.

Arıza Kaydı Oluşturun