Ankara Buzdolabı Servisi

EVA Teknik Servis |Kayaş mahallesi 1866 sokak No: 2/A   

  • 05454146104          05412630605

Ankara Buzdolabı Servisi, Buzdolabı ve Derin Dondurucu Tamiri Konusunda Güvenilir ve Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat, Gününde ve Adresinizde Onarım İmkanları! Buzdolabı teknik servis hizmeti için müşteri hizmetlerimizi arayınız!

 

Buzdolabı ve derin dondurucu arızalarında Ankara’nın en iyi ve hızlı Ankara buzdolabı servisi hizmetlerini almak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli ve bilgili personelimiz sayesinde arıza onarım süresi kısalmakta ve arızaların onarım masrafları azalmaktadır. Firmamız en iyi buzdolabı tamircisi hizmeti arayanlara buzdolabı tamiri konusunda verdiği hizmetlerle arızalanan buzdolabı ve derin dondurucuların sorunlarını kalıcı olarak çözmektedir.

 

Derin dondurucu tamircisi hizmetlerimizden yararlanmak için firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Tüm buzdolabı arızaları yetkin ve deneyimli personelimiz tarafından hızlıca çözüme kavuşturulmaktadır. Buzdolabı soğutmuyor ise tek yapmanız gereken servisimizi arayarak buzdolabının soğutmasına neden olan arızanın tespit edilip onarılmasını sağlamaktır. Bu sayede yüksek onarım maliyetlerinden kolayca kurtulabilirsiniz. Arıza onarımlarında kullanılan yedek parçalar buzdolaplarınız ile %100 uyumlu ve orijinal yedek parçalardır. Bu sayede tekrar tekrar aynı arızalarla karşılaşmanızın önüne geçilmektedir. Firmamızın buzdolabı ve dondurucu servisi hizmetlerinden yararlanmak sizlere bir telefon kadar uzaktadır.

  • Adresinize aynı gün içerisinde servis imkanı sunmaktayız.

  • Cihazın onarımı sonrasında 1 yıl boyunca garanti imkanı sunmaktayız.

  • Tüm bölgelere servis imkanı sağlamaktayız.

Arıza Kaydı Oluşturun