Ankara Klima Servisi

EVA Teknik Servis |Kayaş mahallesi 1866 sokak No: 2/A   

  • 05454146104          05412630605

Ankara Klima Servisi, Klima Tamiri Konusunda Güvenilir ve Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat, Gününde ve Adresinizde Onarım İmkanları! Klima teknik servis hizmeti için müşteri hizmetlerimizi arayınız!

 

Klima arızalarında Ankara’nın en iyi ve hızlı Ankara Klima servisi hizmetlerini almak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli ve bilgili personelimiz sayesinde arıza onarım süresi kısalmakta ve arızaların onarım masrafları azalmaktadır. Firmamız en iyi Klima tamircisi hizmeti arayanlara Klima tamiri konusunda verdiği hizmetlerle arızalanan Klima sorunlarını kalıcı olarak çözmektedir.

 

Klima tamircisi hizmetlerimizden yararlanmak için firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Tüm Klima arızaları yetkin ve deneyimli personelimiz tarafından hızlıca çözüme kavuşturulmaktadır. Klima soğutmuyor veya ısıtmıyor ise tek yapmanız gereken servisimizi arayarak Klima soğutmamssına veya ısıtmamasına neden olan arızanın tespit edilip onarılmasını sağlamaktır. Bu sayede yüksek onarım maliyetlerinden kolayca kurtulabilirsiniz. Arıza onarımlarında kullanılan yedek parçalar Klimalarınız ile %100 uyumlu ve orijinal yedek parçalardır. Bu sayede tekrar tekrar aynı arızalarla karşılaşmanızın önüne geçilmektedir. Firmamızın Klima servisi hizmetlerinden yararlanmak sizlere bir telefon kadar uzaktadır.

  • Adresinize aynı gün içerisinde servis imkanı sunmaktayız.

  • Cihazın onarımı sonrasında 1 yıl boyunca garanti imkanı sunmaktayız.

  • Tüm bölgelere servis imkanı sağlamaktayız.

Arıza Kaydı Oluşturun