Ankara Kurutma makinesi Servisi

EVA Teknik Servis |Kayaş mahallesi 1866 sokak No: 2/A   

  • 05454146104          05412630605

Ankara Kurutma makinesi Servisi, Kurutma makinesi Tamiri Konusunda Güvenilir ve Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat, Gününde ve Adresinizde Onarım İmkanları! Kurutma makinesi teknik servis hizmeti için müşteri hizmetlerimizi arayınız!

 

Kurutma makinası servisi olarak verdiğimiz hizmetler sayesinde Kurutma makinesi arızaları en uygun fiyatlarla ve tam olarak onarılmaktadır. Kurutma makinesi arızalarından şikayetçi olan kişiler firmamız ile iletişime geçerek Ankara’nın en iyi Kurutma makinesi tamircisi olan firmamız aracılığı ile arızaların onarımını yaptırabilmektedir. Deneyimli personelimiz sahip olduğu yüksek bilgi birikimi sayesinde arızaların daha uygun maliyetlerle çözülmesi sağlanmaktadır.

 

Kurutma makinesi tamiri konusunda firmamızı tercih etmeniz durumunda ekibimiz arızaları onarımı için yerinde ve atölyede arıza onarım hizmetleri vermektedir. Arızanın durumuna göre Kurutma makineniz atölyeye alınması gerektiği durumlarda bile oldukça uygun Kurutma makinesi tamir fiyatları ile hizmet vermektedir. Arızaların çözümünde kullanılan Kurutma makinesi yedek parçaları %100 uyumlu ve orijinal yedek parçalar olup sizin için en uygun fiyatlarla temin edilerek kullanılmaktadır. Firma olarak müşteri memnuniyeti ilkesi ile verdiğimiz hizmetler sayesinde onarılan arızalar ile tekrar tekrar karşılaşmazsınız.

 

  • Adresinize aynı gün içerisinde servis imkanı sunmaktayız.

  • Cihazın onarımı sonrasında 1 yıl boyunca garanti imkanı sunmaktayız.

  • Tüm bölgelere servis imkanı sağlamaktayız.

Arıza Kaydı Oluşturun