Ankara TV Servisi

EVA Teknik Servis |Kayaş mahallesi 1866 sokak No: 2/A   

  • 05454146104          05412630605

Ankara TV Servisi, TV Tamiri Konusunda Güvenilir ve Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat, Gününde ve Adresinizde Onarım İmkanları! TV teknik servis hizmeti için müşteri hizmetlerimizi arayınız!

 

TV arızalarında Ankara’nın en iyi ve hızlı Ankara TV servisi hizmetlerini almak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli ve bilgili personelimiz sayesinde arıza onarım süresi kısalmakta ve arızaların onarım masrafları azalmaktadır. Firmamız en iyi TV tamircisi hizmeti arayanlara TV tamiri konusunda verdiği hizmetlerle arızalanan TV sorunlarını kalıcı olarak çözmektedir.

 

TV tamircisi hizmetlerimizden yararlanmak için firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Tüm TV arızaları yetkin ve deneyimli personelimiz tarafından hızlıca çözüme kavuşturulmaktadır. TV 'niz arızalı  ise tek yapmanız gereken servisimizi arayarak tv arızasına neden olan sebebin tespit edilip onarılmasını sağlamaktır. Bu sayede yüksek onarım maliyetlerinden kolayca kurtulabilirsiniz. Arıza onarımlarında kullanılan yedek parçalar tv niz ile %100 uyumlu ve orijinal yedek parçalardır. Bu sayede tekrar tekrar aynı arızalarla karşılaşmanızın önüne geçilmektedir. Firmamızın TV servisi hizmetlerinden yararlanmak sizlere bir telefon kadar uzaktadır.

  • Adresinize aynı gün içerisinde servis imkanı sunmaktayız.

  • Cihazın onarımı sonrasında 1 yıl boyunca garanti imkanı sunmaktayız.

  • Tüm bölgelere servis imkanı sağlamaktayız.

Arıza Kaydı Oluşturun